NSZZ Powen - Dabex

Dnia 23.04.2017 odbyły się spotkania 7 kolejki. Drużyna NSZZ Powen podejmowała drużynę Dabexu. Po przerwie świątecznej zawodnicy wrócili do walki o ligowe punkty. Powen zaczął spotkanie strzelając bardzo szybko bramkę na 1-0. Była to pierwsza bramka Dawida Busza w barwach Powenu. Niestety później było gorzej, gdyż drużyna Dabexu szybko wyrównała, a nastepnie po kapitalnym uderzeniu z rzutu wolnego wyszli na prowadzenie. Po kilkunastu minutach było widać, że przerwa świąteczna nie wpłynęła dobrze na zawodników Powenu. Całe szczęście, że udało się wyrównać na 2-2. Niestety chwilę później Powen znów szybko stracił na 3-2 i kolejny raz musiał gonić wynik po fatalnej grze w obronie, którą wykorzystywali rywale. Swoja pierwsza bramkę w tym sezonie zdobył też Krzysztof Gałązka i wyrównał wynik na 3-3. Po słabym początku zawodnicy Powenu trochę się przebudzili i przed przerwą zdobyli 2 bramki, których autorem był nikt inny jak Damian Miszka i do przerwy było 5-3 dla Powenu. Mimo korzystnego wyniku po pierwszej części spotkania w grze Powenu było bardzo wiele do poprawy. Na szczęście w drugiej połowie bylo lepiej ale i tak pomimo wyniku 8-4 było to bardzo słabe spotkanie w wykonaniu NSZZ Powen. W pozostałej części spotkania na listę strzelców wpisał się jeszcze Grzegorz Hulin zdobywając bramkę po niezłej kontrze. Dwa trafienia dołożył jeszcze Daniel Poloczek przełamując swoja niemoc strzelecka z ostatnich meczy. Za tydzień kolejne spotkanie i miejmy nadzieje ze zawodnicy z Powenu wyjdą skoncentrowani od pierwszej do ostatniej minuty i wrócą do gry takiej jak prezentowali przed przerwa świąteczną.