Terminarz
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Dabex |
3:5 | FC Viking |
||||
Matik |
4:2 | BKS "Pordzika" Ruda Śląska |
||||
Team Jack |
1:3 | BZ WBK ŚLĄSK |
||||
FC Zmarnowane Talenty |
1:8 | Los Blancoss |
||||
No Name |
4:3 | ChzP |
||||
FC Bar Karolinka |
5:2 | Madej Wróbel |
||||
Dam Pack |
2:9 | B-ce Team |
||||
HHT |
3:0 | Best Poland |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Best Poland |
0:3 | Dabex |
||||
Madej Wróbel |
4:3 | FC Zmarnowane Talenty |
||||
ChzP |
2:9 | Matik |
||||
Dam Pack |
5:1 | Team Jack |
||||
BKS "Pordzika" Ruda Śląska |
2:5 | FC Bar Karolinka |
||||
B-ce Team |
3:4 | Los Blancoss |
||||
FC Viking |
3:3 | No Name |
||||
BZ WBK ŚLĄSK |
3:2 | HHT |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
HHT |
2:3 | Dam Pack |
||||
FC Zmarnowane Talenty |
0:3* | BKS "Pordzika" Ruda Śląska |
||||
No Name |
3:0 | Best Poland |
||||
Dabex |
0:5 | BZ WBK ŚLĄSK |
||||
Los Blancoss |
12:1 | Madej Wróbel |
||||
Matik |
11:0 | FC Viking |
||||
Team Jack |
2:5 | B-ce Team |
||||
FC Bar Karolinka |
6:1 | ChzP |
||||
Kolejka 4 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
BZ WBK ŚLĄSK |
6:2 | No Name |
||||
BKS "Pordzika" Ruda Śląska |
7:2 | Los Blancoss |
||||
B-ce Team |
6:0 | Madej Wróbel |
||||
FC Viking |
3:7 | FC Bar Karolinka |
||||
Best Poland |
0:3 | Matik |
||||
Team Jack |
2:3 | HHT |
||||
Dam Pack |
2:0 | Dabex |
||||
ChzP |
0:0 | FC Zmarnowane Talenty |
||||
|
||||||
Kolejka 5 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
FC Zmarnowane Talenty |
3:3 | FC Viking |
||||
HHT |
2:6 | B-ce Team |
||||
FC Bar Karolinka |
3:0 | Best Poland |
||||
Matik |
5:3 | BZ WBK ŚLĄSK |
||||
Madej Wróbel |
3:5 | BKS "Pordzika" Ruda Śląska |
||||
Los Blancoss |
5:1 | ChzP |
||||
Dabex |
6:2 | Team Jack |
||||
No Name |
3:3 | Dam Pack |
||||
Kolejka 6 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
B-ce Team |
3:1 | BKS "Pordzika" Ruda Śląska |
||||
Team Jack |
1:11 | No Name |
||||
ChzP |
3:4 | Madej Wróbel |
||||
HHT |
0:4 | Dabex |
||||
Dam Pack |
4:10 | Matik |
||||
FC Viking |
3:12 | Los Blancoss |
||||
Best Poland |
0:3 | FC Zmarnowane Talenty |
||||
BZ WBK ŚLĄSK |
4:1 | FC Bar Karolinka |
||||
Kolejka 7 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Matik |
10:4 | Team Jack |
||||
Madej Wróbel |
4:6 | FC Viking |
||||
FC Bar Karolinka |
2:1 | Dam Pack |
||||
BKS "Pordzika" Ruda Śląska |
5:3 | ChzP |
||||
No Name |
6:2 | HHT |
||||
Los Blancoss |
8:0 | Best Poland |
||||
FC Zmarnowane Talenty |
2:7 | BZ WBK ŚLĄSK |
||||
Dabex |
4:8 | B-ce Team |
||||
Kolejka 8 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
FC Viking |
3:4 | BKS "Pordzika" Ruda Śląska |
||||
Best Poland |
7:2 | Madej Wróbel |
||||
BZ WBK ŚLĄSK |
2:2 | Los Blancoss |
||||
Dabex |
1:2 | No Name |
||||
Dam Pack |
3:0 | FC Zmarnowane Talenty |
||||
HHT |
2:11 | Matik |
||||
B-ce Team |
7:2 | ChzP |
||||
Team Jack |
3:4 | FC Bar Karolinka |
||||
Kolejka 9 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
No Name |
7:2 | B-ce Team |
||||
FC Bar Karolinka |
11:2 | HHT |
||||
BKS "Pordzika" Ruda Śląska |
2:5 | Best Poland |
||||
ChzP |
2:1 | FC Viking |
||||
Madej Wróbel |
2:10 | BZ WBK ŚLĄSK |
||||
FC Zmarnowane Talenty |
3:6 | Team Jack |
||||
Matik |
6:2 | Dabex |
||||
Los Blancoss |
6:3 | Dam Pack |
||||
Kolejka 10 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Best Poland |
5:5 | ChzP |
||||
No Name |
2:7 | Matik |
||||
Dabex |
2:9 | FC Bar Karolinka |
||||
BZ WBK ŚLĄSK |
6:2 | BKS "Pordzika" Ruda Śląska |
||||
HHT |
4:4 | FC Zmarnowane Talenty |
||||
Dam Pack |
8:2 | Madej Wróbel |
||||
B-ce Team |
9:2 | FC Viking |
||||
Team Jack |
5:10 | Los Blancoss |
||||
Kolejka 11 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Los Blancoss |
6:2 | HHT |
||||
Madej Wróbel |
6:2 | Team Jack |
||||
FC Bar Karolinka |
3:3 | No Name |
||||
BKS "Pordzika" Ruda Śląska |
7:3 | Dam Pack |
||||
ChzP |
3:6 | BZ WBK ŚLĄSK |
||||
FC Zmarnowane Talenty |
2:5 | Dabex |
||||
B-ce Team |
8:6 | Matik |
||||
FC Viking |
7:3 | Best Poland |
||||
Kolejka 12 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Dam Pack |
2:4 | ChzP |
||||
Matik |
5:5 | FC Bar Karolinka |
||||
BZ WBK ŚLĄSK |
11:3 | FC Viking |
||||
No Name |
10:1 | FC Zmarnowane Talenty |
||||
Dabex |
2:6 | Los Blancoss |
||||
Team Jack |
3:8 | BKS "Pordzika" Ruda Śląska |
||||
HHT |
6:1 | Madej Wróbel |
||||
B-ce Team |
5:2 | Best Poland |
||||
Kolejka 13 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
FC Viking |
8:4 | Dam Pack |
||||
Best Poland |
- : - | BZ WBK ŚLĄSK |
||||
Los Blancoss |
- : - | No Name |
||||
ChzP |
- : - | Team Jack |
||||
FC Zmarnowane Talenty |
- : - | Matik |
||||
FC Bar Karolinka |
- : - | B-ce Team |
||||
Madej Wróbel |
- : - | Dabex |
||||
BKS "Pordzika" Ruda Śląska |
- : - | HHT |
||||
Kolejka 14 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
FC Bar Karolinka |
- : - | FC Zmarnowane Talenty |
||||
Dabex |
- : - | BKS "Pordzika" Ruda Śląska |
||||
Matik |
- : - | Los Blancoss |
||||
Dam Pack |
- : - | Best Poland |
||||
HHT |
- : - | ChzP |
||||
B-ce Team |
- : - | BZ WBK ŚLĄSK |
||||
Team Jack |
- : - | FC Viking |
||||
No Name |
- : - | Madej Wróbel |
||||
Kolejka 15 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
BZ WBK ŚLĄSK |
- : - | Dam Pack |
||||
FC Zmarnowane Talenty |
- : - | B-ce Team |
||||
Best Poland |
- : - | Team Jack |
||||
FC Viking |
- : - | HHT |
||||
Madej Wróbel |
- : - | Matik |
||||
BKS "Pordzika" Ruda Śląska |
- : - | No Name |
||||
ChzP |
- : - | Dabex |
||||
Los Blancoss |
- : - | FC Bar Karolinka |
||||
Kolejka 16 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
B-ce Team |
3:2 | No Name |
||||
Kolejka 17 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
B-ce Team |
6:1 | BKS "Pordzika" Ruda Śląska |