NSZZ Powen - No Name

NSZZ Powen  - No Name

Wracamy do rozgrywek po dwu miesięcznej przerwie znowu możemy liczyć na ligowe emocje. Pierwsze spotkanie w drugiej rundzie NSZZ Powen zagra z drużyna No Name.Mecz zapowiada się bardzo interesująco, Powen ma coś do udowodnienia w tym meczu, ponieważ pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się bolesna porażką Powenu aż 7-4 i zawodnicy na pewno będą chcieli się zrewanżować.Mecz odbędzie się w sobotę 26-08-2017 o godzinie 10-00. No Name to bardzo solidna i dobrze grająca drużyna pierwsza rundę rozgrywek zakończyła na 4 miejscu zdobywając 33 punkty,Tylko dwa razy schodzili z boiska pokonani trzy razy zremisowali i do tego dołożyli 10 zwycięstw w tym jedno właśnie z NSZZ Powen. Najlepszym strzelcem drużyny No Name jest Rafał Gładkowski, który w swoim dorobku ma już 25 bramek.Czeka nas więc bardzo ciekawe spotkanie NSZZ Powen nieźle wyglądał w sparingach w przerwie rozgrywek,drużyna wzmocnił też skład miejmy nadzieje, że nowe postacie w drużynie dodaj jeszcze więcej jakości i pomogą w zdobywaniu cennych punktów.