NSZZ Powen - No Name

NSZZ Powen  - No Name

Pierwszy mecz po przerwie NSZZ Powen rozegrał z drużyna No Name, rywal bardzo dobry, który w pierwszej rundzie rozgrywek pokonał Powen 7 do 4.W tym meczu jednak było inaczej Powen dobrze zaczął grę szybko zdobywając bramkę na 1-0, która zdobył nasz nowy zawodni Adrian Morawiec. Później mimo jeszcze kilku sytuacji i dużej przewadze Powenu piłka nie chciała wpaść do bramki rywali.Wynik zmienił dopiero Damian Miszka dobrym strzałem z linii pola karnego i Powen prowadził 2-0 mimo jeszcze kilku sytuacji taki wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.W drugiej połowie to jednak drużyna No Name pokazał więcej chęci i zdecydowanie zaatakowała i zdobyła bramkę po prosty błędzie w obronie na 2-1. Pózniej obie strony stwarzały sobie bardzo dobę sytuacje, ale piłka nie wpadała ani do jednej ani do drugiej bramki.Na co miała też duży wpływ bardzo dobra postawa obu bramkarzy, którzy bronili co mogli, jednak po popisach bramkarzy przyszła pora na bardzo dobre rozegranie rzutu rożnego przez Sebastiana Kubiaka, który dograł ideałom piłkę do Rafała Skudlika, a ten bez wąchania zamienił podanie na bramkę i zrobiło nam się 3-1.Końcówka meczu była trochę nerwowa, bo po dobrej akcji drużyna No Name strzeliła bramkę na 3-2 i do końca meczu ważyły się losy tego spotkania, Jednak nic już się nie zmieniło i NSZZ Powen zdobył pierwsze punkty po przerwie w składzie dubitowali nowi zawodnicy, którzy bardzo dużo dali w tym meczu na boisku Michał Sikora, Adrain Morawiec i Sebastian Kubiak.Było to dobre spotkanie obie drużyny pokazały dobra grę miejmy nadziej ze w kolejnym meczu zawodnicy Powenu będą mogli się cieszyć z kolejnych 3 punktów w tabeli.